דיבורית לקסדה

נמצאו 6 פריטים

תצוגת מורצים

רשימת מוצרים

 • דיבורית לקסדה דגם UCOM-4 מבית INTERPHONE

  CELLULAR LINE
  דיבורית לקסדה דגם UCOM-4 מבית INTERPHONE

  קנה עכשיו ב-

  999
 • דיבורית לקסדה דגם UCOM-7R מבית INTERPHONE

  CELLULAR LINE
  דיבורית לקסדה דגם UCOM-7R מבית INTERPHONE

  קנה עכשיו ב-

  999
 • דיבורית B601 R מבית NOLAN

  NOLAN
  דיבורית B601 R מבית NOLAN

  קנה עכשיו ב-

  985
 • דיבורית לקסדה דגם UCOM-8R מבית INTERPHONE

  CELLULAR LINE
  דיבורית לקסדה דגם UCOM-8R מבית INTERPHONE

  קנה עכשיו ב-

  1,099
 • דיבורית לקסדה דגם UCOM-6R מבית INTERPHONE

  CELLULAR LINE
  דיבורית לקסדה דגם UCOM-6R מבית INTERPHONE

  קנה עכשיו ב-

  749
 • דיבורית לקסדה HF3 יחיד מבית TWIINS

  Twiins
  דיבורית לקסדה HF3 יחיד מבית TWIINS

  קנה עכשיו ב-

  499

נמצאו 6 פריטים

תצוגת מורצים

דיבורית לקסדה הפכה לחלק בלתי נפרד מציוד החובה של רוכב האופנוע המודרני, מעבר לכך היא חוללה מהפכה שלמה בתקשורת בין רוכבי אופנוע בעשור האחרון. בין אם אתם אוהבים להקשיב למוסיקה בזמן שאתם רוכבים על האופנוע, בין אם אתם מדריכים או נוסעים יחד עם קבוצה של רוכבים ובין אם אתם רק רוצים לנהל שיחת טלפון במהלך הנסיעה, אלצנו תמצאו את מה שאתם מחפשים.
במטרו מעמידים לרשותכם מבחר גדול של דיבוריות לקסדה שיכולות לשנות את מהלך הנסיעה שלכם מהקצה לקצה ולאפשר לכם לתקשר עם מי שרק תרצו בדרך הכי בטוחה שיש. המבחר המגוון יעזור לכם לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

למה צריך דיבורית לקסדה?

דיבוריות לקסדה עוזרות לכם להישאר מחוברים ובשליטה על מהלך הרכיבה שלכם. לא משנה מה הרגלי הרכיבה שלכם, לנו יש את הדיבורית המתאימה, כך שאינכם צריכים למצוא מקום לעצור בצד הדרך כדי להוציא את הטלפון הנייד.
דיבורית לקסדה מציעה המון יתרונות לרוכבים: היא הופכת את התקשורת עם רוכבים אחרים ואם אנשים נוספים לפשוטה יותר מבעד לקסדה וכאשר אתם נמצאים בשטח לא מוכר, תוכלו באמצעות הדיבורית להאזין להוראות ניווט דרך אפליקציות ניווט שפועלות אצלכם בטלפון ולעולם לא ללכת לאיבוד.

אילו סוגים של דיבוריות יש?

אצלנו במטרו  אביזרים תוכלו לבחור את הדיבורית שלכם מבין סוגים שונים של דיבוריות לקסדות, בטווח רחב של מחירים. הדיבוריות שלנו מגיעות מהחברות המובילות בעולם, אשר יודעות מה רוכבי אופנועים צריכים וכיצד לספק את הצרכים שלהם עם מענה מיטבי.
מלבד דיבוריות לקסדה, אצלנו תוכלו גם למצוא סוגים נוספים של אביזרים לרוכב או לאופנוע, בין היתר: כל סוגי קסדות לאופנועים, קסדות שטח, קסדות MT , קסדות 3/4, וקסדה לילדים, וגם עלי רכיבה, מעילי חורף ומוצרי טיפוח לאופנוע שיעזרו לשמור על התחזוקה שלו מיטבית. כמובן שאנו כאן לכל שאלה, עזרה וייעוץ!