קסדה נפתחת לאופנוע N90-2 CLASSIC מבית NOLAN

צבע:
כמות
במקום 1,530

מידע נוסף

ה N90-2 היא קסדה מודולרית (נפתחת). הדגם הממשיך של ה N91 EVO המוצלחת.

זו קסדה בטווח מחיר בינוני המקנה תמורה מאד גבוהה למחיר. מתאימה לשימוש יום יומי, נחה ושימושית, כיאה למותג NOLAN . איכות בנייה וגימור ברמה גבוהה מאד.המעטפת (SHELL) של ה N90-2 עשויה מפולי קרבונט לקסן (polycarbonate lexan), התרכובת הכי איכותית לקסדות פולי קרבונט. עובדה זו מקנה לקסדה מעטפת מאד איכותית וכמובן בטיחותית מאד. לקסדה שתי מידות למעטפת החיצונית (XS-M,L-2XL).

ל N90-2 משקף חיצוני עם ציפוי נגד שריטות והכנה למשקף נגד אדים (נמכר בנפרד), ובנוסף משקף שמש פנימי בתקינת UV400 עם ציפוי נגד שריטות ונגד אדים.

ל N90-2 תקינה כפולה ( P/J ). תקינה לקסדה סגורה מלאה וגם תקינה לקסדת 3/4.

ל N90-2 מנגנון פתיחה ייחודי המשתמש ב ”צביטה“ (שימוש בשני כפתורים ביחד) על מנת לפתוח את הקסדה. מנגנון זה יוצר בכדי למנוע פתיחה לא רצונית בזמן פגיעה אך גם סוגר את המשקף במידה והיה פתוח לפני כן. מנגנון זה הוא ייחודי לחברת NOLAN.
בנוסף לזה, לקסדה כפתור נעילה ל ”פליפ אפ“ בכדי לקבע אותו למצב פתוח מבלי שייסגר במפתיע.

ל N90-2 מערכת אוורור יעילה במיוחד. פתח אוורור עליון גדול בעל 3 מצבים ופתח אוורור נוסף בחלקה הקדמי. לקסדה קיים גם פתח יציאה גדול בחלקה האחורי העוזר ”למשוך“ את האוויר החם החוצה וליצור סירקולציה ברמה גבוהה.

ל N90-2 ריפוד מיוחד מסוג Clima Comfort. זהו ריפוד עם דגש מאד גדול על נוחות, המצופה בחומרים אנטי בקטריאליים למניעת הצטברות שומניות הפנים על הריפוד ומניעת הצטברותשל ריחות רעים. לריפוד חורים זעירים המאפשרים זרימת אויר טובה יותר ותחושה נעימה אף יותר גם בימי הקיץ החמים. הריפוד הינו פריק וניתן לכיבוס. קיימת גם הכנה למשקפי ראייה על ידי הוצאת חלק ייעודי מריפוד הלחיים.

ל N90-2 סוגר MICROLOCK מיוחד המתהדר ברצועת הידוק כפולה. מאפיין זה הוא בלעדי לחברת NOLAN,  ומקנה לרצועה אפשרות לעמוד בעומס משיכה גבוה יותר לפיכך גם בטוח יותר.

ל N90-2 קיימת הכנה לדיבורית פנימית, כמו כן קיימת גם הכנה לדיבורית המקורית
של ( NOLAN (N-COM המתהדרת גם היא בתקינה אירופאית. דיבורית זו מושתלת בצורה מלאה לתוך גוף הקסדה, דבר המקנה שימושיות גבוהה מבלי ”לפגוע“ בעיצוב הקסדה או באווירודינמיקה שלה.

מאפיינים מיוחדים:

  • משקף שמש UV400
  • עשויה מ Polycarbonate Lexan
  • מנגנון פתיחה ייחודי
  • מערכת אוורור יעילה
  • ריפוד מסוג Clima Comfort
  • סוגר MICROLOCK עם רצועת הידוק כפולה
  • הכנה לדיבורית\דיבורית N-COM
קסדה נפתחת לאופנוע N90-2 CLASSIC מבית NOLAN

מוצרים שאולי יעניינו אותך