קסדות שטח לאופנועים

ממש כמו שנגזר משמן, קסדות שטח מיועדות לרכיבה בדרכי עפר, והן אידיאליות לרכיבות שטח מאתגרות – מוטוקרוס ואינדורו. עיצובן שונה בהשוואה לקסדות מלאות, והן מציעות הגנה מרבית לאזור הפנים והצוואר, משקל מינימלי ואוורור מקסימלי במהלך החודשים החמים. רובן כוללות גם ריפוד פנימי רחיץ, יציבות והתאמה מרבית.

אצלנו במטרו אביזרים תוכלו למצוא קסדות שטח מסוגים שונים של מבחר מותגים מובילים ביניהם: MT ,ACERBIS, X-LITE, NOLAN, AXXIS ועוד, באיכות גבוהה ובטווח מחירים רחב.

מה ההבדל בין קסדות שטח לקסדות כביש?


קסדות שטח מעוצבות כדי לתת מקסימום הגנה על הראש והפנים במקרה של התהפכות, אך הן פחות מתאימות לשימוש בעיר או בכביש המהיר. רוב קסדות השטח אינן מציעות הגנה על העיניים, ולכן רוכבי אופנועי שטח צריכים להיות מוכנים לרכב עם משקפי אבק. משקפי אבק/מגן יכולים להגן על העיניים במהלך הרכיבה ולמנוע מעפר ומבוץ להפריע ולחדור לעיניים ולאזור הפנים.
בנוסף, קסדות שטח כוללות מצחייה עליונה המגינה מפני השמש ומפני ענפים המסכנים את הרוכב בזמן רכיבה בשטחים צפופים וטכנים.
נקודות למחשבה כאשר קונים קסדת שטח
בהשוואה לקסדות כביש, קסדות השטח מיוצרות מחומרים אשר מציעים חוזק רב אך גם קלילות, זאת כדי למנוע מהראש והצוואר להתעייף אחרי יום רכיבה ארוך. מומלץ מאוד לנסות את הקסדה עם כל הציוד הנוסף כדי לבדוק התאמה מקסימלית, כמו כן כדאי לבדוק את הקסדה עם משקפי המגן, כדי להבטיח שבמהלך הנסיעה הפנים שלכם יהיו מוגנות כראוי, שכן קסדות שונות מעוצבות בצורה שונה ולא כל סוג של קסדה תתאים לכל סוג של משקפי מגן בצורה מושלמת.

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם צוות החנות לפני שאתם קונים או לקבל המלצות על קסדה ומשקפי מגן תואמים על מנת להגיע לבחירה המדויקת ביותר.

קסדת שטח לאופנוע קונים במטרו אביזרים


אם יש לכם אופנוע שטח ואתם מרבים לרכב בדרכי עפר, קסדת שטח תשמור עליכם כמה שיותר בטוחים. במטרו אביזרים תוכלו לבחור את הקסדה המתאימה לסוג הנסיעות שאתם אוהבים, לצד אביזרים נוספים לרוכבים ולאופנועים שישדרגו כל נסיעה, בשטח ועל הכביש.
בנוסף, באתר סוגים שונים של קסדות לכל צורך ומטרה ובהתאמה לכל סגנון רכיבה – קסדות מלאות עם משקף ובלי, קסדות 3/4, קסדות נפתחות ועוד שלל אביזרים משלימים.