מעיל קיץ לאופנוע BORA מבית DAINESE

צבע:
כמות

מידע נוסף

מעיל BORA הוא מעיל קיץ רשת חדש מבית DAINESE, מאוורר במיוחד ומעוצב בגזרה נוחה לשימוש יום יומי ה – BORA הוא מענה מעולה לכל רוכב המחפש מעיל קיץ איכותי במחיר תחרותי לכל כיס. ל – BORA מיגונים מסוג PRO ARMOR בתקנית LEVEL 1 בכתפיים ובמרפקים, מיגונים אלה ייחודיים בזכות הגמישות והאוורור שהם מציעים וקלות המשקל שלהם ולמרות זאת עומדים באותה תקינה של המגונים הקשיחים המוכרים.

בנוסף קיימת הכנה למגן גב ומגיני חזה הנמכרים בנפרד. (קיימת אופציה מבית DAINESE). ה – BORA עשוי מבד מסוג קורדורה 600D, עמיד בפני שחיקה והחלקה באזורים הפגיעים ביותר ובשאר חלקיו עשוי מרשת בצפיפות גבוהה (BOOMERANG) המאפשרת כניסת אוויר גדולה ויעילה מאד, מאפיינים אלו הופכים את המעיל לנעים ושימושי גם בימי הקיץ הישראלי החמים, בנוסף קיימת למעיל אפשרות להצמדה במותניים ובזרועות.

ל - BORA שני כיסים חיצוניים. למעיל מחזירי אור מוסלקים בחלקו העליון של הגב ובנוסף גם סמל ה"שד" הידוע של DAINESE גם הוא מחזיר אור גדול בפני עצמו. לסיכום מעיל ה – BORA ייתן מענה לכל רוכב המחפש מעיל קיץ שימושי בעל עיצוב ונראות מעולים כמו שרק DAINESE יודעים לעשות מבלי לוותר על מיגון איכותי ובמחיר נוח לכל כיס.

  • מאוורר במיוחד
  • מיגוני PRO ARMOR LEVEL 1
  • הכנה למגן ג
  • הכנה למגיני חזה 
  • מחזירי אור מוסלקים
מעיל קיץ לאופנוע BORA מבית DAINESE

מוצרים שאולי יעניינו אותך